технологии комфорта от 27/10/2011

Сьогодні в номері:

  • чі є альтернатива MacBook Air, або що таке “ультрабук”.

Сьогодні мова піде про ноутбуки для користувача Windows, які коштують приблизно тисячу доларів і наполегливо нагадують, а в чомусь і перевершують повітряний еппловскій комп’ютер.

Навесні компанія Intel ввела в обіг термін «ультрабук», що позначає клас не сказати щоб революційних, але достатньо цікавих портативних комп’ютерів, які, за прогнозами компанії, займуть до кінця наступного року майже половину ринку лептопів. Мова йде про ноутбуки товщиною не більше двох сантиметрів, вагою приблизно в кілограм, з екраном 11-14 дюймів, швидким SSD-накопичувачем замість жорсткого диска і ціною в тисячу доларів або близько того. Легкі, компактні і досить потужні, щоб мати справу з фотошопом або монтажем домашнього відео (але навряд чи c Battlefield 3). Судячи по рекламних проспектах, це ідеальне рішення для мандрівників і програмістів, домогосподарок і журналістів. Простіше кажучі – для більшості, яка сидить і з різних причин продовжуватиме сидіти на Windows, але хоче ноутбук з дизайном як у Macbook Air. Останнє стало зовсім очевидно, коли з’явилися відразу три ультрабука Asus, Acer і Dell, намальовані дизайнерами, про яких в техблогах пишуть: вигодувані грудьми Джонні Айва.

Три ультрабука на вас чекають далі.

Asus Zenbook

Ціна: 1000 доларів (за 11-дюймову модель Asus UX21)

Умовно кажучи, перший ультрабук нового покоління, анонсований компанією ще в травні. Продажі в США почалися 12 жовтня, в Україні його поки офіційно не продають (хоча знайти можна). У цього дзенбука, як у Macbook Air, дві версії: 11 – і 13-дюймова. Вага першої моделі – 1,1 кг, максимальна товщина – 17 мм. Ноутбук прокидається із сплячого режиму за дві секунди і, як обіцяють, тримає заряд близько семи годин.

Специфікація

Dell XPS 14z

Ціна: 1000 доларів (за модель з процесором Intel Core i5)

Найсвіжіший ультрабук – про початок його продажів повідомили днями: в американських і канадських магазинах – 1 листопада, в Європі – 15-го. Компанія хвалиться, що це найтонший ноутбук (2,3 сантиметра), у якої є DVD-привід. В іншому: 14 дюймів, два кілограми, шість годин роботи, водонепроникна клавіатура.

Огляд на engadet.com

Samsung Series 9

Кілограмовий портативний ноутбук Samsung – одна з ранніх спроб повторити Macbook Air. Відомий багатьом по ролику, в якому завантажує Windows швидше, ніж еппловскій комп’ютер – Mаc OS. Легкий, тонкий, з дюралюмінію, «кращий в світі дисплей» – далі за списком. Ціна майже як у Apple. І теж дві моделі: з діагоналлю екрана 11 і 13 дюймів.

Специфікація

Опубликовано 27.10.2011в 9:37 дп. В рубриках: Технологии комфорта. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.