технологии комфорта от 28/10/2011

Сьогодні в номері:

  • продовжуємо знайомство з “ультрабуками”.

Сьогодні на вас чекає ще 3-и моделі “ультрабукків”. Цого разу від Acer, Toshiba та Lenovo (фото, відео та специфікації далі).

Acer Aspire S3

Неймовірно тонкий – 13 мм в найтовстому місці. І це 13-дюймовий ноутбук. Важить 1,35 кілограма. Виробник заявляє про шість годиннику без підзарядки і 50 днях (!) В режимі очікування, з якого S3 виходить миттєво за 1-2 секунди.

Специфікація

Toshiba Portege R835

Судячи з фотографій ноутбука, порівнювати його з Macbook Air, напевно, не дуже коректно. Як і Dell XPS 14z, цей Portege обладнано DVD-привідом, що відповіднім чином позначилося на масі та габаритах (вага 1,4 кг і товщіна 28 мм). Також пишуть, що від батареї Portege працює вісім годин.

Специфікація

Lenovo ThinkPad X1

Прихильники Lenovo стверджують, що клавіатура цього ноутбука найзручніша на світі (як у решти ноутбуків від Lenovo). Крім тачпада у Lenovo ThinkPad X1 є трекпоінт, маленький червоний джойстик (що є характерною рисою ноутбуків Lenovo). В іньшому стандартний “ультрабук”: вага менше двох кілограм, товщина два сантиметри, 13-дюймовий екран, близько трьох годин автономної роботи (з великим акумулятором – шість годин).

Специфікація

Опубликовано 28.10.2011в 11:00 дп. В рубриках: Технологии комфорта. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.